Fleshlight GO Surge Pink Lady allt nöje med en Fleshlight i mindre storlek, vilket gör den lättare att transportera och förvara.
Ta med den var som helst!
Fleshlight, det mest kända varumärket för manlig masturbator, är stolta över att presentera Fleshlight GO. Denna nya är baserad på Fleshlight Original, men är kortare, lättare och billigare!
Fleshlight GO Surge Pink Lady är 15 % kortare, 15 % tunnare och nästan 30 % lättare än en vanlig Fleshlight. Trots dessa minskningar producerar Fleshlight GO fortfarande intensiva känslor när den penetreras. Denna Torque Ice-utgåva är helt transparent, så att du kan njuta av showen under hela penetrationen. Den här onanisten ser ut precis som en kvinnas vulva, och den inre strukturen i Surge återger förnimmelserna av vaginalt sex.
GO Surge Pink Lady kompakt återanvändbar masturbator
15 % kortare, 15 % tunnare och nästan 30 % lättare än en vanlig Fleshlight
Surge inre textur imiterar vaginal penetration
Tillverkad av patenterat SuperSkin-material, med hudens struktur och färg
Lätt att använda använda, rengöra, transportera och förvara
Inga ftalater eller latex
För maximal onani nöje rekommenderar vi att du använder Fleshlight glidmedel.
Material : patenterad Real Feel SuperSkin
Modell : Pink Lady GO
Textur : Surge
Total längd : 21,5 cm
Maximal genomträngningslängd : 18 cm
Yttre diameter : från 5,4 cm till 8,2 cm